Nie bój się pomagać!

mat. prasowe

Kilkudziesięciu seniorów z gminy Kobierzyce przeszło specjalne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Warsztaty prowadzone przez ratowników medycznych w świetlicach wiejskich, to efekt współpracy Kobierzyckiego Ośrodka Kultury z NZOZ Twój Lekarz.

Centrum medyczne w Kobierzycach wspólnie z Fundacją Promocji Zdrowia przygotowało zestaw materiałów dla uczestników szkoleń. Ich częścią jest seria podcastów poświęconych PIERWSZEJ POMOCY. Premiery poszczególnych odcinków zaplanowano na wszystkie przedświąteczne środy grudnia na kanale CO NA TO TWÓJ LEKARZ? dostępnym na największych platformach podcastowych. https://open.spotify.com/show/1xFMDzNhZ43ZkJDTmXNwpq?si=f76599eaa62f4e5b

Gościem cyklu NIE BÓJ SIĘ POMAGAĆ jest dr Andrzej Nabzdyk – specjalista medycyny ratunkowej i lekarz pogotowia ratunkowego, dobrze znany mieszkańcom Gminy Kobierzyce i pacjentom z Wrocławia. Specjalista nie tylko przypomina podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy , ale przede wszystkim uczy jak zachowywać się w nagłych przypadkach i sprawnie ściągnąć wykwalifikowaną pomoc. Jednym z ważnych elementów cyklu jest nauka prawidłowego wzywania służb ratunkowych, co jak się okazuje, wcale nie jest takie łatwe. 

mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content