Otwarto Bazę Rodzin Szlachetnej Paczki

fot. Radio Rodzina

12 listopada otwarto Bazę Rodzin Szlachetnej Paczki. Przez cztery tygodnie można wybierać rodzinę, którą chcemy wesprzeć. Paczkę można przygotować wspólnie ze współpracownikami, znajomymi lub rodziną.

Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn – mówi Anna Kałka, specjalista ds. promocji Szlachetnej Paczki.

Wolontariusze poznają historie i określają potrzeby rodzin, które trafiają do naszej internetowej bazy, ale nie tylko – dodaje Anna Kałka, ze Szlachetnej Paczki.

Jedną z historii opublikowanych na www.szlachetnapaczka.pl będzie historia pani Magdaleny, która po tragicznej śmierci męża, została sama z trójką dzieci. Zachorowała na depresję i na nowotwór piersi. U starszego syna zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną. Trzyosobowa rodzina utrzymuje się z dwóch świadczeń: matki i syna oraz świadczeń na córkę. Po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia, rodzinie pozostaje na przeżycie miesiąca 159 zł na osobę. 

Paczki trafią do Rodzin podczas Weekendu Cudów, który odbędzie się 10 i 11 grudnia. Aby wybrać rodzinę i przygotować paczkę wystarczy wejść na www.szlachetnapaczka.pl

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content