Marek Zaremba o pracy terapeuty i życiu z Bogiem

fot. Radio Rodzina

„Od 12 lat jestem praktycznie każdego dnia na Eucharystii. Moje wewnętrznie skłócone królestwo doprowadziło mnie do miejsca, które jest najcenniejsze”. – mówi w rozmowie z Radiem Rodzina dietetyk, specjalista żywienia komórkowego i autor książek z katolickim przesłaniem – Marek Zaremba.

Pisarz przyjechał do nas z Bielska-Białej. Spotkaliśmy się w studiu Radia Rodzina w piątkowe popołudnie. Wizyta związana jest z rekolekcjami głoszonymi w Instytucie św. Hildegardy we Wrocławiu.

Pacjenci gdy dowiadują się o chorobie, to albo ścina ich z nóg, albo diagnoza stawia ich na nogi, mobilizując do walki o przemianę. Także tę duchową.

Hashimoto to choroba autoimmunologiczna, która ostatnio dotyka coraz więcej osób. Organizm wytwarza przeciwciała, które atakują tarczycę. – tłumaczy dietetyk. Jakie są jej przyczyny?

Marek poprzez swoją pracę ewangelizuje. Pisze książki, organizuje z kapłanami rekolekcje, udziela pomocy. Doświadczył działania Boga w swoim życiu i jak mówi: choroby biorą się także z przebodźcowania, egoizmu i niedoboru miłości.

W planach są dwie nowości wydawnicze. Autor pracuje także nad apostolstwem, które realizowałoby charyzmat Miłosierdzia Bożego. Na rozmowę zapraszamy w sobotę 22 października po godz. 16:00.

POSŁUCHAJ:

Marek Zaremba – dietoterapeuta, specjalista medycyny detoksykacyjnej i komórkowej, doradca medycyny naturalnej św. Hildegardy, autor publikacji o żywieniu, profilaktyce i leczeniu chorób przewlekłych. Napisał m.in. „Zatrzymaj Hashimoto”, „Boży skalpel”, „Jaglany detoks”, „Metoda 7 kluczy. Planer zdrowia”.
Fot. Instytut św. Hildegardy

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content