Dolnośląskie święto filmów – 8. Festiwal Filmowy Spektrum

fot. Wrocławska Fundacja Filmowa

Możliwość obejrzenia ponad 80 tytułów, zarówno pełno-, jak i krótkometrażowych, teledyski, a także szereg wydarzeń towarzyszących. Wszystko to od 22 października w Świdnicy w ramach festiwalu filmowego. Cykl wydarzeń potrwa aż do 29 października.

O programie Festiwalu, a także tym, co będzie się działo wokół niego, mówi Karolina Sienkiewicz — rzeczniczka prasowa przedsięwzięcia.

Inicjatywa to nie tylko pokazy filmów pełnometrażowych. Spora część tytułów to produkcje krótkometrażowe. Dzieła będą zmagać się o wyróżnienia w kilku konkursach. Festiwal będzie też okazją do spotkania artystów znanych z  szeregu produkcji filmowych, które bawiły pokolenia Polaków.

Dodatkową atrakcją, będzie nagroda przyznawana przez osadzonych w świdnickim areszcie śledczym, a także możliwość obejrzenia wspólnie z nimi części tytułów.

Festiwal Filmowy Spektrum jest organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławską Fundację Filmową oraz finansowany ze środków Miasta i Gminy Świdnica i Budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Więcej informacji na stronach: https://spektrumfestiwal.pl/ oraz https://sok.com.pl/ .

fot. Wrocławska Fundacja Filmowa

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content