Centralne Obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej we Wrocławiu

fot. Radio Rodzina

Zmniejszenie luki VAT z 25% w roku 2014-2015, do 4,3% w roku 2021. Znaczące spadki pod względem luki podatkowej w innych obszarach takich jak szara strefa, alkohol, tytoń. Wszystko to osiągnięcia, które w dniu swojego święta mogą celebrować pracownicy i funkcjonariusze KAS.

Dlaczego dzisiejszy dzień, który upływa pod znakiem uroczystości i wspólnego świętowania pracowników Krajowej Administracji Skarbowej z ich rodzinami i mieszkańcami Wrocławia, jest szczególny? Zapytaliśmy minister finansów Magdalenę Rzeczkowską.

Jakie sukcesy funkcjonariuszy KAS powinniśmy szczególnie odnotować?

O wyzwaniach i głównych zadaniach pracowników Krajowej Administracji Skarbowej powiedział nam Bartosz Zbaraszczuk, Szef Krajowej Administracji Skarbowej.

Sprawne działanie i kompleksowe wypełnianie zadań, wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego i komfortu pracy. KAS planuje modernizację swojej działalności, a także zwiększenie wynagrodzeń funkcjonariuszy i pracowników. Jakie są plany na najbliższą przyszłość w tym zakresie?

W czasie obchodów święta KAS na wrocławskim placu Wolności mogliśmy obserwować wręczenie odznaczeń państwowych, resortowych i awansów, a także defiladę kompanii reprezentacyjnych formacji biorących udział w uroczystości. 

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content