Nowe inwestycje w Trzebnicy

facebook.pl

Już w ciągu kilku najbliższych tygodni bezpieczeństwo ruchu drogowego w Trzebnicy ulegnie zdecydowanej poprawie. Będzie to spowodowane oddaniem do użytku nowego ronda. Informacje o tej i innych trzebnickich inwestycjach znajdziecie Państwo w poniższym materiale.

Nowo powstające skrzyżowanie o ruchu okrężnym, budowane jest u zbiegu ulic Prusickiej i Siostry Hilgi Brzoski w Trzebnicy. Jak się okazuje, jest to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na drogowej mapie tego miasta. Burmistrz Marek Długozima zdradził nam też, jaki jest związek ronda z miejscowymi chirurgami.

W ostatnim czasie podpisano także umowę na wykonanie zadania, którym jest rewitalizacja jednego z głównych trzebnickich parków. Zrewitalizowana przestrzeń będzie znana jako Park Miejski im. Marii i Lecha Kaczyńskich. 

Wspomniane działania to nie jedyne inwestycje, które realizowane są w ostatnim czasie w Trzebnicy.

O pracach związanych z Winną Górą (znaną też jako Kocia Góra) informowaliśmy we wcześniejszym materiale. Zapraszamy do zapoznania się z informacją na ten temat pod linkiem: Trzebnicka Winna Góra. Nowe miejsce rekreacyjne z historią w tle – Radio Rodzina .

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content