Znów zapłonął Ogień Dwóch Serc

fot. Radio Rodzina

W parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Siechnicach odbyło się całonocne uwielbienie i modlitwa przy Najświętszym Sakramencie. Wydarzenie to element przygotowań archidiecezji wrocławskiej do weekendu ewangelizacji „Ochrzczeni Ogniem” w 2023 roku.

Po wakacyjnej przerwie powrócił cykl spotkań w parafiach pod nazwą „Ogień Dwóch Serc”, który odbywa się zawsze w pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.

Mówi o. Krzysztof Piskorz OCD, koordynator inicjatywy.

– Dzieło ewangelizacyjne przyciąga ludzi. Również tych na zewnątrz Kościoła, którzy szukają swojej drogi w życiu – dodaje ks. Tomasz Zalwowski, wikariusz parafii w Siechnicach.

Modlitwie wynagradzającej towarzyszy oprawa muzyczna prowadzona przez wspólnoty naszej archidiecezji. Wśród nich m.in. wspólnota Effatha z Kątów Wrocławskich i Oławy, zespół uwielbieniowy NOE czy grupa uwielbieniowa Jeshua z Siechnic.

Kolejny „Ogień Dwóch Serc” już za miesiąc. Patronat honorowy nad wydarzeniem przyznał metropolita wrocławski Abp Józef Kupny. Ojciec Krzysztof wymienia, gdzie odbędą się następne czuwania.

Nocna adoracja Najświętszego Sakramentu trwała do godz. 7:00 rano. Zakończyła się Mszą Świętą.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content