Działania zabezpieczające przed COVID-19 i opieka medyczna w Zagłębiu Miedziowym – obradowała Rada Medyczna KGHM

rada medyczna

Możliwe jesienne wzrosty zachorowań na koronawirusa i działania zabezpieczające pracowników – członkowie Rady Medycznej KGHM rozmawiali o pandemii i opiece medycznej w Zagłębiu Miedziowym.

KGHM od początku pandemii prowadzi szereg działań związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa wśród pracowników. Akcje szczepień, kamery termowizyjne, dezynfekcja, utrzymywanie dystansu i stosowanie się do wszystkich wytycznych przyniosło efekty. Firma nie ma i nie miała problemów z utrzymaniem produkcji w swoich oddziałach. Zgodnie z zaleceniami Rady Medycznej miedziowa spółka nie zmieni podejścia w kolejnych miesiącach.

Kolejnym tematem posiedzenia była zapowiedź współpracy Miedziowego Centrum Zdrowia i Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii w Kamiennej Górze. Dzięki temu potrzebujący mieszkańcy Zagłębia Miedziowego będą mogli korzystać z pomocy i porad specjalistów w zakresie leczenia schorzeń ortopedycznych.

Rada Medyczna KGHM Polska Miedź S.A. została powołana w 2019 roku. W jej skład wchodzą lekarze, naukowcy i przedstawiciele kadry zarządzającej KGHM. Rada wspiera i inicjuje wszelkie działania KGHM oraz Fundacji KGHM w zakresie szeroko zakrojonych działań lokalnych na rzecz zdrowia pracowników, mieszkańców Zagłębia Miedziowego oraz województwa dolnośląskiego.

mat. prasowe KGHM

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content