Tańsze atrakcje we Wrocławiu dzięki programowi „Nasz Wrocław MAX”

fot. UM Wrocław

W czasie galopujących podwyżek cen za opłaty związane z utrzymaniem domu lub mieszkania, artykułów spożywczych lub paliw, szukamy każdej okazji do zaoszczędzenia kilku złotych. Dzięki aktywacji Statusu Podatnika, potwierdzeniu zameldowania na pobyt stały i rejestracji uczestnictwa w programie „Nasz Wrocław Max”, Wrocławianie nie muszą rezygnować z korzystania z wrocławskich atrakcji.

Czym jest wspomniana usługa?

Przy omawianiu „NW MAX” warto zaznaczyć, dlaczego tak istotny jest meldunek we Wrocławiu.

Samo uczestnictwo w programie nie wymaga od nas przechodzenia przesadnie skomplikowanych procedur. Jak zgłosić chęć skorzystania z niego?

Zgodnie z tym, co usłyszeliśmy, podstawowym wymogiem skorzystania ze zniżek jest posiadanie „Statusu podatnika”. Jak go uruchomić?

Rozliczacie się wspólnie jako małżonkowie? To żaden problem.

Drugim kryterium określającym możliwość wzięcia udziału w programie, jest meldunek. Jak potwierdzić zameldowanie we Wrocławiu?

Osoby posiadające już aktywne konto w „Nasz Wrocław”, mogą ulepszyć je do „MAXa”. Jak?

Prowadzicie Państwo działalność na terenie Wrocławia i chcielibyście zgłosić swoją firmę jako partnera „Nasz Wrocław MAX”? 

Rejestracja w programie i korzystanie z oferty jego partnerów to nawet kilkaset złotych oszczędności dla domowego budżetu. Do wielu miejsc można wejść bezpłatnie!

Rodzinne wyjście i niższe koszty wstępu to zdecydowanie kusząca wizja. W jaki sposób dzieci mogą zostać objęte zniżkami?

Można podejrzewać, że szansa na oszczędności, kusi wielu mieszkańców naszego miasta. Jak popularny jest program?

Dzięki niewielkiemu nakładowi pracy możemy zapewnić sobie możliwość przekierowania części funduszy na inne potrzeby, nie rezygnując z rozrywki. Wystarczy kilka kliknięć myszką lub dotknięć palcem na ekranie smartfona, by cieszyć się oszczędnościami. Do jakiej atrakcji planujecie pójść w najbliższym czasie?

inf. T. Król

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content