Stowarzyszenie Od Serca „Faustynka” zaprasza dzieci na zajęcia artystyczne

schoolandcollegelistings.com

Stowarzyszenie Od Serca „Faustynka” i Pracownia Plastyczna „Podróż do Świata Sztuki” od września zaprasza na cykl warsztatów artystycznych, przegląd twórczości „Lato” oraz obchody rocznicy powstania placówki.

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zajęciach artystycznych. Zajęcia będą odbywać się w tygodniu – Monika Skrobiewska, kierowniczka Stowarzyszenia Od Serca „Faustynka” i Pracowni Plastycznej „Podróż do Świata Sztuki”.

17 września w Legnickim Centrum Kultury odbędą się obchody 9 rocznicy powstania placówki. W ramach wydarzenia odbędzie się wystawa prac plastycznych poświęconych Legnicy. – Warto dostrzec piękno miejsc tego miasta – dodaje Monika Skrobiewska.

Pokażemy również wspomnienia wakacyjne – podkreśla Monika Skrobiewska.

Stowarzyszenia Od Serca „Faustynka” zaprasza do akcji charytatywnej i rozpoczęcia nowego roku szkolnego na piątkę z plusem. Zbiórka materiałów szkolnych przeznaczona zostanie m.in. na dzieci z Ukrainy, które mieszkają we Wrocławiu.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach stowarzyszenia znajdziecie na profilu na Facebooku: Stowarzyszenie od serca „Faustynka” w Legnicy

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content