28. Bolesławieckie Święto Ceramiki

Fot. boleslawiec.eu

W dniach 17-21 sierpnia w Bolesławcu odbędzie się święto ceramiki! Organizatorzy przygotowali bogaty program, a w nim: stoiska wystawców, zwiedzanie fabryki i manufaktury, koncerty, pochód mieszkańców i otwarcie nowego Ogrodu Ceramicznego.

Bolesławieckie Święto Ceramiki zaplanowane jest na przedostatni weekend sierpnia 2022. To stały punkt ważnych wydarzeń kulturalnych na Dolnym Śląsku i w Europie. Promuje Bolesławiec poprzez pielęgnowanie tradycji garncarstwa i ceramiki. Co roku około 100 wystawców – producentów ceramiki z Polski, Czech i Węgier prezentuje i sprzedaje wyroby ceramiczne: użytkowe, artystyczne oraz biżuterię.

-W związku z dużym zainteresowaniem ze strony bolesławian i nie tylko przedłużamy termin zgłoszeń do Parady podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki! – informują organizatorzy. Na zgłoszenia udziału w Paradzie oraz towarzyszących konkursach Ośrodek Kultury w Bolesławcu czeka do 16 sierpnia 2022. Dodatkowych informacji udziela p. Jacek Żukowski 75 6453293 organizacja@bok.boleslawiec.pl

Więcej informacji, karty zgłoszeniowe oraz regulamin na stronie: https://swietoceramiki.pl/

PROGRAM:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content