Gastro Miasto w Browarze Mieszczańskim [zapowiedź i vouchery]

fot. Radio Rodzina

Przed nami jedna z większych imprez gastronomicznych we Wrocławiu. W dniach 15-17 lipca w Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej odbędzie się kolejna odsłona Gastro Miasto. W programie blisko 30 wystawców, kuchnie z różnych stron świata, trendy i koncerty lokalnych artystów. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Premiery nowych dań, rozmowy z szefami kuchni i przegląd najlepszych lokalnych restauracji to nieodłączny element Gastro Miasto. Po udanej, pierwszej w tym roku edycji wydarzenia, przyszedł czas na kolejną.

Choć ideą Gastro Miasto są spotkania z gwiazdami lokalnej gastronomii, nie zabraknie orientalnych potraw i słodkości. Przed nami prawdziwy festiwal smaków we wszystkich odmianach. Macie ochotę na chrupiące Corndogi, BBQ w amerykańskim stylu, mistrzowską pizzę, specjały kuchni hinduskiej, bistro w nieoczywistym wydaniu i wiele innych doznań? Zapraszamy do Browaru Mieszczańskiego od piątku 15 lipca aż do niedzieli.

O smakach Wrocławia i pomyśle na festiwal w rozmowie z Darią Detlaf opowiada Maciej Koła, organizator oraz pomysłodawca Gastro Miasto.

Organizatorzy przygotowali dla słuchaczy Radia Rodzina vouchery, które upoważniają do spróbowania jednego dania z dowolnie wybranej restauracji podczas festiwalu. Zaproszenia rozdamy w czwartek 14 lipca od rana do godz. 12:00. Bądźcie z nami. Do usłyszenia!

Wydarzenie na FB: https://pl-pl.facebook.com/GastroMiastoWr/

Fot. mat. pras. / Gastro Miasto już w najbliższy weekend

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content