Ostatni dzwonek dla kandydatów na studia medyczne

mat.pras.

Na liście kandydatów na studia stacjonarne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu jest już 7,5 tys. osób, a ich liczba ciągle rośnie. Największa konkurencja, jak co roku, dotyczy kierunku lekarsko-dentystycznego i lekarskiego.

Kandydaci na studia w języku polskim na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu mają czas tylko do 11 lipca 2022 r., aby zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Spieszyć się powinni również ci, którzy myślą o angielskojęzycznych kierunkach uczelni – dla nich system zamyka się już w ten piątek – zaznacza Anna Tumidajewicz z Biura Rekrutacji i Badania Losów Absolwentów.

Na stronie rekrutacji UMW dostępne są szczegółowe informacje o wszystkich kierunkach, które oferuje uczelnia. Dodatkowo w ramach kampanii „Czego Ci nie powiedzieli o… studiach medycznych” można również dowiedzieć się, dlaczego zostając stomatologiem i ratownikiem medycznym, trzeba mieć w sobie coś z artysty; czy kierunek farmaceutyczny ma coś wspólnego z misjami kosmicznymi i czy po studiach medycznych można zostać przedsiębiorcą?

Więcej na stronie: https://rekrutacja.umw.edu.pl/czego_ci_nie_powiedzieli/

Pytania dotyczące rekrutacji można nadsyłać na adres rekrutacjaumw@umw.edu.pl

mat.pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content