WROsound x urban jungle

fot. Radio Rodzina

WROsound to letni festiwal muzyczny, który odbędzie się w dniach 15-16 lipca. Na uczestników czekają dwie sceny – w tym jedna pod hasłem „Tak Brzmi Wrocław” w całości poświęcona lokalnym artystom – oraz urban jungle market z vintage ubraniami, winylami oraz strefą poświęconą roślinom.

Hasło urban jungle symbolizuje przestrzeń, w której odbywa się wydarzenie – zielony plac przed Impartem zlokalizowany w sercu Wrocławia, ale także oryginalne wybory muzyczne, które tę przestrzeń wypełniają.

Line-up 2022

SCENA GŁÓWNA

15 lipca: Zdechły Osa, Szczyl LIVE, NANGA, Ryfa Ri & Elopolo Band

16 lipca: Dub FX feat. Mr Woodnote, Janus Rasmussen (Kiasmos) LIVE, RYSY feat. Justyna Święs & Michał Anioł, Niemoc feat. Misia Furtak & Kacha Kowalczyk

SCENA TAK BRZMI WROCŁAW

15 lipca: Kroki, Kowalczyk x Serca, Ślina, BITE Clique: Leandra, Kitty Sarcasm, Vicky Nasty

16 lipca: Bluszcz, LUSHY!, Antonina, Cheeba

Organizatorom zależy nie tylko na dobrej muzyce. Starają się także wdrażać metodę less waste w organizacji i realizacji wydarzenia m.in.: przerabiają nośniki reklamowe na torby używane przez lata, udostępniają darmową kranówkę, ograniczają druki i zmniejszają zużycie plastiku do minimum. W tym roku – wraz ze start-upem Dotlenieni oraz uczestnikami festiwalu – zasadzą także WROsoundowy las.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content