V Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem” [23-26 czerwca]

Fot. mat. pras.

Modlitwa, uwielbienie, ewangelizacja – tak będzie wyglądał we Wrocławiu najbliższy weekend 23-26 czerwca. Katolicy, którzy chcą się dzielić doświadczeniem wiary i działania Boga w życiu, będą posłani na ulice Ostrowa Tumskiego oraz centrum.

To już piąta edycja wydarzenia, jakim jest Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem” we Wrocławiu. O jego znaczeniu mówi koordynator misji, o. Krzysztof Piskorz OCD.

Hasło Weekendu Ewangelizacji nawiązuje do słów św. Jana Chrzciciela, patrona Wrocławia i Archidiecezji Wrocławskiej. -Ma ono rozpalić wiernych do dzielenia się wiarą – dodaje karmelita.

Przez ostatnie miesiące parafie Archidiecezji Wrocławskiej przygotowywały się do wydarzenia, organizując noce adoracji, modlitwę we wspólnotach. V Weekend Ewangelizacji obejmie kilka kościołów: m.in. Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia (ul. Ołbińska 1), Kościół pw. NMP na Piasku czy Kościół pw. św. Piotra i Pawła (pl. Katedralny 4).

O. Krzysztof Piskorz krótko tłumaczy, co znaczy ewangelizować na co dzień.

Nadchodzący weekend będzie okazją do dziękczynienia, a w programie przygotowano m.in. konferencję, całonocną adorację oraz koncert Jakuba Tomalaka z zespołem Abba Pater.

Posłanie odbędzie się w czwartek (23.06) po wieczornej Mszy św. w kościele przy ul. Ołbińskiej 1. Szczegóły na stronie wydarzenia: ochrzczeniogniem.pl Do zobaczenia!

Zob. też: | Cała rozmowa z o. Krzysztofem Piskorzem OCD

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content