Wrocławski Dzień Ojca – aż 7 dni okazji na przygotowanie wyjątkowego prezentu i rodzinny piknik

fot. Radio Rodzina

Kartki pocztowe dla ojców, kramik z upominkami, bony, rabaty i piknik z bezpłatnym spektaklem, pokazem iluzjonisty i warsztatami dla rodzin – to wszystko z okazji Święta Taty przygotowała Fundacja Forum Mężczyzn w Centrum Handlowym Magnolia Park. 

Już 17 czerwca rusza Rodzinny Ogród Castoramy, w którym do 23 czerwca będzie można kupić prezenty z okazji Dnia Ojca: koszulki, kubki, torby z okolicznościowymi grafikami. Do każdego podarunku dodawana będzie bezpłatna kartka pocztowa do samodzielnego uzupełnienia lub upiększenia. Na odwrocie kartki z życzeniami znajdować się będzie kod QR z listą dostępnych rabatów oraz informacją co do formuły otrzymania zniżki (w większości ważnych w dniu pikniku – 25 czerwca). Kartki będzie można również zakupić na stoisku w symbolicznej cenie 5 złotych. Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na badania profilaktyczne w ramach listopadowej kampanii Złoty Wąs 2022.

Zwieńczeniem i głównym wydarzeniem Wrocławskiego Dnia Ojca będzie piknik zaplanowany na sobotę, 25 czerwca od 10:00. O godzinie 12:00 rozpocznie się bezpłatny spektakl „Gdzie jest Tata?” przygotowany przez związanych z Teatrem Muzycznym Capitol Jana Naturskiego i Mikołaja Woubisheta. Po muzyczno-cyrkowym przedstawieniu rozpocznie się pokaz sztuczek iluzjonisty Daniela Jedynaka. W programie pikniku, będącego częścią Wrocławskiego Miesiąca Rodziny, zaplanowano dodatkowo warsztaty magiczne i florystyczne dla rodziców z dziećmi, zajęcia z Minecrafta, warsztaty wykonywania drewnianych kartek z życzeniami, rodzinne studio fotografii, bezpłatne portrety, strefę sportową, gier planszowych, klocków dla dzieci oraz gry i zabawy plenerowe. Całość potrwa do około 15:00. 

Udział w całości obchodów pikniku Wrocławskiego Dnia Ojca 25 czerwca jest bezpłatny. Szczegóły i dokładny harmonogram będą dostępne także na stronie www.wroclawskidzienojca.pl. 

Harmonogram: 

Rodzinny Ogród Castoramy w Magnolii:

17.06 – 18.06 od 12:00 – 18:00

20.06 – 23.06 od 14:00 do 18:00

Piknik Wrocławskiego Dnia Ojca (25.06.):

10:00 – rozpoczęcie

12:00 – spektakl teatralny “Gdzie jest Tata?”

13:00 – pokaz iluzjonisty Daniela Jedynaka

14:00 – warsztaty magiczne oraz florystyczne

15:00 – zakończenie

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content