Za nami 8. Dni Rodziny w Trzebnicy

fot. Radio Rodzina

Wczoraj miał miejsce wielki finał 8. Dni Rodziny w Trzebnicy przy Trzebnickich Stawach. Odbyły się finałowe wydarzenia: Przemarsz Rodzinny, występy artystyczne, rodzinne zawody sportowe oraz na zakończenie – koncert Alicji Janosz.

Przy pełnym słońcu, mieszkańcy Trzebnicy i nie tylko spotkali się przy Trzebnickich Stawach w ostatni dzień obchodów 8. Dni Rodziny w Trzebnicy.

O godzinie 14:30 zaplanowany był Przemarsz Rodzinny, który prowadził burmistrz gminy Trzebnica, Marek Długozima. Zdążyliśmy go zapytać, jak ważne są te obchody dla miasta i całej gminy.

Burmistrz gminy Trzebnica dba o rodzinę w wielu płaszczyznach. I mowa tu nie tylko o rodzinach polskich, ale i ukraińskich.

Pytaliśmy także uczestników o to, czy na obchodach 8. Dni Rodziny są pierwszy raz.

Jedna z pań, mieszkanka Trzebnicy, dopiero teraz bierze udział w takim wydarzeniu.

Ale byli i tacy, którzy na Dniach Rodziny byli już kolejny raz.

Nie zabrakło także po drodze wspierania akcji charytatywnych chociażby poprzez kupno ciast czy prostego wrzucenia monety do puszki. Były gofry i zimna lemoniada, a po przemarszu można było usłyszeć laureatów 26. Trzebnickiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Biedronka, o którego galę finałową również zapytaliśmy burmistrza.

O godzinie 18:00 zwieńczeniem był koncert „Alicja Janosz Dzieciom”.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content