Wielka nowenna pompejańska o pokój

Fot. Teobańkologia

24 maja internetowa społeczność Teobańkologii startuje z kolejnym ważnym wydarzeniem modlitewnym. Po takich akcjach jak “Kana Galilejska”, “Niniwa – Wielka Pokuta Rodzin”, “Nazaret moim domem”, “Jerycho – walka duchowa” czy “Wyprawa po owce”, w których wzięło za każdym razem udział kilkadziesiąt tysięcy osób, ks. Teodor Sawielewicz zachęca do udziału w trwającej 54 dni nowennie pompejańskiej.

Uczestnicy wydarzenia będą prosić o pokój w sercach, rodzinach i na świecie. Nowenna pompejańska rozpocznie się 24 maja (we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych), a zakończy 16 lipca (we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel). Modlitwa, do której zachęcają organizatorzy, nieprzypadkowo została nazwana nowenną nie do odparcia. Matka Boża obiecała, że każdy, kto będzie się modlił w ten sposób, otrzyma potrzebne łaski.

Możliwe, że martwi Cię wiele rzeczy, a w sercu odczuwasz niepokój. Być może w Twojej rodzinie pojawiają się różne problemy, przez co nie wszystko układa się tak dobrze, jakbyś tego pragnął. Możliwe, że obecna sytuacja na świecie budzi Twój lęk. Podczas 54-dniowej nowenny chcemy zatroszczyć się zarówno o siebie i naszych bliskich, jak i o świat. Jeśli pragniesz pokoju, zapraszamy, dołącz do nas – zachęcają organizatorzy

i dodają: – Pamiętajmy, że losy świata zależą także od nas samych, ale tonący niewiele pomoże drugiemu tonącemu. By móc nieść wsparcie, zadbajmy przede wszystkim o pokój w naszych sercach. Aby mógł być trwały, pamiętajmy o modlitwie za nasze rodziny, za bliskich, którzy są dla nas ważni i z którymi spędzamy czas, bądź bardzo tego chcemy. Dzięki temu wspólnie będziemy mogli zatroszczyć się także o losy świata.
Każdy, kto chce wziąć udział we wspólnej nowennie w intencji pokoju, może dołączyć do modlitwy online na YouTube i Facebooku Teobańkologia.

Każdego dnia o 20:30 kilkadziesiąt tysięcy osób tworzących internetową społeczność gromadzi się z ks. Teodorem, by wspólnie odmawiać jedną część różańca.

Już 24 maja rozpoczynamy nowennę pompejańską o pokój w sercu, rodzinach i na świecie. Zachęcam Cię do dołączenia do wspólnej modlitwy. Pamiętając, że Maryja jest wspaniałą Orędowniczką, to właśnie jej chcemy powierzać swoje intencje i prosić, by otoczyła nas, nasze rodziny i cały świat matczyną opieką – mówi ks. Teodor Sawielewicz, założyciel Teobańkologii.

Nieocenioną pomocą przeżycia 54 dni w ramionach Maryi są przygotowane przez Teobańkologię materiały – Zeszyt Nowenny Pompejańskiej oraz kalendarz do pobrania ze strony www.teobankologia.pl.

Teobańkologia to założona przez ks. Teodora Sawielewicza społeczność budująca wiarę oraz osobowe relacje z Bogiem i ludźmi. Na codziennej modlitwie (Koronce do Miłosierdzia Bożego o 15:00 i wieczornym różańcu o 20:30) skupia kilkadziesiąt tysięcy osób.

inf.pras./gk

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content