Zmiany w organizacji ruchu i parkowaniu na ulicach: Kamieńskiego, Kopernika, Ruskiej, placu Solnym, Ofiar Oświęcimskich i Łaciarskiej

Podczas najbliższych dni na terenie miasta wystąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu kołowego skutkujące drobnymi lub poważniejszymi utrudnieniami w przejeździe bądź parkowaniu.

W nocy z soboty na niedzielę (7/8 maja) na ulicy Kamieńskiego zamknięty będzie przejazd kolejowy, dla potrzeb wykonania prac konserwacyjnych przez PKP. Brak przejazdu spowoduje zmiany w kursowaniu autobusów MPK (https://www.wroclaw.pl/komunikacja/remont-przejazdu-kolejowego-na-kamienskiego) oraz w komunikacji indywidualnej.

Dojazd do  osiedli położonych poza przejazdem kolejowym będzie możliwy od strony ulic Żmigrodzkiej i Poświęckiej.

Prace będą prowadzone w godzinach 23:00 – 6:00.

Między 10 a 16 maja na wrocławskich ulicach będą kontynuowane zdjęcia do filmu Doppelganger, realizowanego przez TVN.  Realizacja ujęć oraz organizacja zaplecza technicznego spowodują lokalne utrudnienia w ruchu kołowym na następujących ulicach:

  • Mikołaja Kopernika

10 maja – odcinek położony po północnej stronie ul. Mickiewicza zostanie wyłączony z ruchu kołowego, obydwie strony ulicy Kopernika są również wyłączone z parkowania.

  • Ruska i plac Solny

11 i 12 maja ulica Ruska zostanie wyłączona z ruchu kołowego na odcinku Łaciarska – Kiełbaśnicza, na placu Solnym będą obowiązywać ograniczenia w parkowaniu:

    – po zachodniej stronie pierzei zachodniej,

    – po południowej stronie pierzei południowej.

  • Ofiar Oświęcimskich i Łaciarska

15 i 16 maja w porze nocnej wyłączone z ruchu kołowego będą odcinki ul. Ofiar Oświęcimskich pomiędzy Szewską a Oławską, oraz ul. Łaciarskiej między Oławską a zjazdem do parkingu. Przez całe dwa dni na powyższych odcinkach ulic obowiązywać będą ograniczenia w parkowaniu.

mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content