Koleje Dolnośląskie przedłużają majówkę

mat. prasowe

Dolnośląski przewoźnik przygotował na zbliżający się długi weekend majowy specjalną ofertę. Kupując jeden bilet Kolei Dolnośląskich, pasażerowie będą mogli podróżować pociągami bez limitu, aż przez 6 dni.

Majowa oferta „Weekend z KD” to kolejna odsłona popularnej promocji przewoźnika, która umożliwia podróżowanie na jednym bilecie przez cały weekend, wraz z dniem poprzedzającym go oraz następującym po nim. W najbliższy weekend oferta Kolei Dolnośląskich będzie obowiązywać już od poniedziałku, 29 kwietnia aż do środy, 4 maja.

Tegoroczna majówka to doskonała szansa na poznanie atrakcji Dolnego Śląska. Dlatego postanowiliśmy wydłużyć obowiązywanie ”Weekendu z KD” o dodatkowe dni, aż do środy, dając Dolnoślązakom szansę na wygodne podróże w jeszcze korzystniejszej cenie. Szczególnie gorąco polecam okolice Milicza ze wspaniałymi trasami rowerowymi, Szklarską Porębę i pobliskie górskie szlaki czy przygraniczne czeskie miejscowości, które cieszą się niesłabnącą popularnością – zachęca Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Każdy pasażer kupujący bilet „Weekend z KD” w cenie 49 złotych będzie mógł skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich. Oferta będzie obowiązywać na przejazdy od godz. 18 w piątek, 29 kwietnia, aż do godz. 6 w środę, 4 maja.

„Bilet zintegrowany” rozszerzony o nowe kierunki

Nie jest to jednak jedyna promocja przygotowana przez dolnośląskiego przewoźnika. Już od 29 kwietnia turyści zwiedzający Dolny Śląsk będą mogli skorzystać z dodatkowej możliwości w ramach oferty biletu zintegrowanego, która zostanie rozszerzona o nowe bilety jednorazowe. Pasażerowie będą mogli dotrzeć komunikacją publiczną do kolejnych atrakcji w regionie, do których nie dojeżdżają pociągi. W ramach jednego biletu część trasy zostanie pokonana pociągiem, natomiast druga połowa – autobusem partnerskich przewoźników. Dzięki takiemu rozwiązaniu podróżni będą mogli dotrzeć m.in. do Karpacza, Świeradowa Zdroju czy europejskiej perły baroku – Sanktuarium w Krzeszowie.

Trzy nowe rodzaje biletów – Karkonoski, Izerski i Kamiennogórski – można nabyć w pociągach i autobusach przewoźnika u konduktora, a od 5 maja bilety zintegrowane będą dostępne także w kasach. Już od piątku, 29 kwietnia, za pośrednictwem platformy KOLEO będzie można nabyć także bilety na „Pociąg do kultury”, dotychczas niedostępne w tym kanale sprzedaży.

Szczegółowe informacje dot. ofert dostępne są na stronie przewoźnika.

mat. prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content