Gościem audycji będzie Michał Bober, wokalista i interpretator. Porozmawiamy o zbliżającym się koncercie Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu. W jego wykonaniu wybrzmią zarówno wielkie przeboje m.in. Zacznij od Bacha i Izolda, jak i mniej oczywiste kompozycje, odkrywane na nowo przez subtelne aranżacje i wyczucie słowa, zapraszając do wspólnego przeżywania muzyki wielkiego, niezapomnianego Zbigniewa Wodeckiego. Rozmowę poprowadzi Natalia Wójcik.
10:10 Przystanek Kultura
