Roksana Pilawska-Gronostaj

Doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego, pedagog, kulturoznawca, a prywatnie miłośniczka musicali i filmów animowanych Disneya.

Jako rodowita wrocławianka dobrze czuję się wśród tłumów i innych ludzi, którzy motywują mnie do działania oraz podejmowania nowych wyzwań. Ukończyłam studia z Edukacji Dorosłych i Marketingu oraz specjalność medialną w ramach studiów kulturoznawczych. W swojej pracy doktorskiej analizuje wizerunki kobiet i mężczyzn w wybranych współczesnych baśniach filmowych.

Choć z Radiem Rodzina jestem związana od niedawna, od zawsze interesowałam się kulturą i mediami. Praca z głosem od lat nie jest mi obca – po godzinach w studiu radiowym i na uczelni lubię muzykować i  coverować piosenki z różnych musicali. Moim niedoścignionym marzeniem jest dubbingowanie filmów animowanych.

Prywatnie uwielbiam poznawać nowych ludzi i odkrywać nowe miejsca (choć oczywiście, jako wieczny „zmarźluch” preferuje najpierw te ciepłe i słoneczne) . Pragnę być wszędzie tam, gdzie mnie jeszcze nie było i uczyć się wszystkiego czego jeszcze się nie nauczyłam J

Kontakt: roksana.pilawska@radiorodzina.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content