Grzegorz Kryszczuk

Amator dobrej muzyki i kuchni wszelakiej.

Moim marzeniem w dzieciństwie było komentowanie meczów piłkarskich, chciałem być drugim Darkiem Szpakowskim. Nie będę pewnie oryginalny, jak napiszę, że swoje pierwsze nagrania realizowałem na radiomagnetofonie Unitra ZRK. Profesjonalne zetknięcie z mikrofonem miało miejsce w 2006 roku, kiedy za namową kolegi ze studiów zapukałem do sekretariatu Radia Rodzina. Od tego momentu minęło już kilkanaście lat, i pomimo tego, że zajmowałem się różnymi innymi rzeczami, nigdy z radia nie zrezygnowałem. To moja pasja. Przez ten długi okres czasu zapoznałem się z każdym elementem zawodu radiowca – od pracy reporterskiej, przez wywiady, aż po realizację programu i „puszczanie muzyki”. 

Na antenie prezentuję informacje z życia Kościoła lokalnego i powszechnego. Nie omieszkam także skomentować wydarzeń sportowych. Gdyby ktoś zapytał mnie, którą piosenkę grałbym najczęściej – odpowiedziałbym, że Brainstorm – Lonely feeling. Styl muzyczny lat 90-tych? Nie mam nic przeciwko! Paktofonika z kasety? Jak najbardziej.

Prywatnie lubię łączyć podróże z odkrywaniem regionalnej kuchni. Kiedy chcę się zrelaksować po ciężkim dniu pracy zaczynam gotować. Czasem można mnie spotkać nad wodą z wędką.

grzegorz.kryszczuk@radiorodzina.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content