Wakacje w Centrum Historii Zajezdnia

Do rozpoczęcia wakacji pozostało już tylko kilka dni. Warto dobrze zaplanować ten czas, by żadne ciekawe wydarzenie nie uciekło naszej uwadze. Bogaty program dla zwiedzających przygotowało Centrum Historii Zajezdnia, o czym rozmawiamy z Moniką Petryną.

Przed wakacjami Centrum Historii Zajezdnia zaprasza nas na wydłużony Dzień Ojca. O ofercie związanej z tym świętem informowaliśmy już wcześniej. Korzystając z oferty placówki będziemy mogli zagrać w grę miejską, która odbędzie się w najbliższy piątek (25.06).

W sobotę od godz. 10:00 rano zapraszamy na gry podwórkowe. Będzie to dzień wypełniony zabawami i grami, ale też spotkaniami ze specjalistami, którzy podpowiedzą, jak zadbać o swoje zdrowie, dietę, dobre samopoczucie, będzie można np. bezpłatnie zbadać wzrok czy zrobić przegląd stomatologiczny. Nie zabraknie też konkursów, w których wygrać będzie można ciekawe nagrody.


W niedzielę, prócz kontynuowania gier i zabaw na naszym placu zagości też pierwszy w tym sezonie pchli targ. Od godziny 10 zapraszamy zarówno tych, którzy chcą wyszukać jakieś ciekawe perełki jak i tych, którzy uznali, że ich szafy już pękają w szwach.

Dodatkowo w trakcie wakacji Centrum Historii Zajezdnia zaprasza nas do kina plenerowego, na Bajkowe Poranki, Pchli Targ, a także inne wydarzenia. O nich rozmawialiśmy z naszym gościem.

cz.1

cz.2

cz.3

cz.4

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content