W Porannym Gościu o kolejnych szansach Polaków na olimpijskie medale

fot. Radio Rodzina

Jak na razie podczas trwających Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 Polska ma jeden wywalczony brązowy krążek za sprawą Dawida Kubackiego, który pokazał na co go stać na skoczni normalnej.

Nasz Poranny Gość – dziennikarz sportowy, Maciej Piasecki z portalu naTemat.pl przewidział medal Dawida Kubackiego już tydzień wcześniej w audycji Odcienie Sportu. Zapytaliśmy, czy po pierwszej serii, kiedy to Dawid zajmował 8. lokatę nadal wierzył w sukces zawodnika z Nowego Targu?

W ostatnim czasie dotarły do nas dwie złe informacje z jednej strony brak udział Natalii Maliszewskiej w jej koronnym dystanie 500 m w short tracku, z drugiej kontuzja Zbigniewa Bródki i brak startu w jego koronnej konkurencji, w wyścigu na 1500 m.

Zapytaliśmy, czy to nie jest tak, że nasi reprezentanci mają w Pekinie po prostu pecha?

Czy jako kibice powinniśmy wierzyć, że zdobędziemy kolejny krążek na tych igrzyskach?

Kibice kolejne skoki naszych reprezentantów obejrzą już w piątek 11 lutego, wtedy odbędą się kwalifikacje, których początek zaplanowano na godzinę 12:00. Następnie, w sobotę 12 lutego o tej samej godzinie rozpocznie się walka o medale w konkursie indywidualnym. Z kolei zawody drużynowe zostaną rozegrane w poniedziałek 14 lutego od godz. 12:00.

Posłuchaj rozmowy:

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content