Uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie

fot. Radio Rodzina

Wspólnoty charyzmatyczne zapraszają wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć obecności Bożej na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie: „WYŚPIEWAJMY CHWAŁĘ”.


Celem jest wyśpiewać Bogu pieśń nową i modlić się w intencjach uczestników wraz z Izą i Bartkiem Kostro z zespołu „Powołani, by wielbić!” oraz Ks. Wojciechem Bujakiem. Uwielbienie odbędzie się w parafii św. Maksymiliana Kolbe we Wrocławiu 19.02.2022. Rozpoczęcie Mszą Świętą o 18:00.

Moc uwielbienia zapewni  ponad 50 osób: muzyków, śpiewających i uwielbiających z różnych wspólnot charyzmatycznych Archidiecezji Wrocławskiej (Płomień Pański, Źródło Łaski, Miłość Pańska i Diakonia DEO, Jezus Miłosierny, Jeruzalem, Benedictus).

Niebo będzie rzeczywistością w której nieustannie będziemy uwielbiali Boga, dlatego chcemy już dziś poruszać się w Bożej Obecności po przez wspólną modlitwę, którą przygotuje dla nas kilka wspólnot. Pragniemy zaprosić Cię byś na nowo odkrył jak Dobry jest Bóg który jest godzien wszelkiej chwali i czci – zapraszają organizatorzy.

Gośćmi audycji „Dziś w Kościele” są: ks. Wojciech Bujak, Katarzyna Kondrat i Renata Kopeć.


Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content