Ta ostatnia niedziela… w plenerowym …

fot. AS/RR

Po raz dziewiąty i ostatni w tym sezonie rozstawiliśmy nasze studio plenerowe na Ostrowie Tumskim tuż obok Mostu z kłódkami. Nasze spotkanie miało bardzo rodzinny, radosny i trochę nostalgiczny charakter. Wakacje dobiegają przecież końca, a w powietrzu czuć jesień! W tym niezwykłym klimacie program prowadził Grzegorz Kryszczuk.

Ania, Maciej i Robert to pierwsi goście, którzy dziś do nas zawitali. Prawdziwi z nich szczęściarze – są już po urlopie i jeszcze przed nim!

Jolanta, Jarosław i Patryk w tym roku na wakacje nie wyjechali, ale często zaglądają do wrocławskiego ZOO. Nawet przy cotygodniowych odwiedzinach jest się czym ucieszyć.

Pani Weronika, aby wystąpić w naszym wakacyjnym programie, musiała przełamać lęk. Udało się! Do odważnych świat należy!

Emilię, Adama i Wojtusia Grzegorz zapytał o film, który można obejrzeć na koniec wakacji. 

Mateusz, Marta, Iwo, Hugo i Roch mieli dziś bardzo dużo energii, zwłaszcza młodsza część rodziny, dlatego wybrali się na dłuuuugi spacer. I tak trafili do naszego studia!

Paulina i Michał nasze studio odwiedzili po raz drugi. W końcu w dobre miejsca chce się wracać!

Ewa i Sławko, zwieńczając dzisiejsze spotkanie, podpowiedzieli, co zrobić, by "Zatrzymać się w biegu".

Mamy nadzieję, że wszyscy goście, którzy w wakacje odwiedzili plenerowe studio RR, będą dobrze wspominać nasze spotkanie! Dziękujemy za Waszą obecność, dobre słowo, rozmowy i uśmiech. Dzięki temu wakacje kończymy z dawką pozytywnej energii i jeszcze większą chęcią do działania! :) 

Do usłyszenia!


Galeria

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content