Szanse Polaków na mundial w Katarze

fot. Radio Rodzina

Reprezentacja Polski przegrała na Stadionie Narodowym z Węgrami, co oznacza, że nasza reprezentacja nie będzie drużyną rozstawioną w barażach, a w konsekwencji nie zagra meczu u siebie i dodatkowo rywalem będzie teoretycznie mocniejsza drużyna.

– Mam wrażenie, że zgrupowanie przed ostatnimi dwoma meczami skupiało się głównie na Mattym Cashu, a nie na graniu w piłkę – komentuje nasz Poranny Gość, Maciej Piasecki z redakcji sportowej portalu naTemat.pl.

Co wiemy po ostatnim meczu eliminacji Mistrzostw Świata?

– Mecz pokazał, że nie mamy drużyny, która potrafi zmienionym składem zagrać dobrego meczu ze zdziesiątkowaną drużyną Węgier – odpowiada nasz Poranny Gość.

Polska w barażach na ten moment może zagrać z Włochami, Portugalią, Szkocją lub Rosją, ponieważ te drużyny na pewno będą rozstawione. Czy jest szansa na to, że pojedziemy na mundial?

– Uważam, że jeżeli nie zakwalifikujemy się na Mistrzostwa Świata w Katarze to zmiana selekcjonera będzie nieunikniona – podkreśla nasz ekspert. Słowa Macieja Piaseckiego łączą się również z wypowiedziami prezesa PZPN Cezarego Kuleszy, który zaznaczył w jednym z wywiadów, że jak Polska odpadnie w barażach, to Portugalczyk pożegna się ze stanowiskiem.

Posłuchaj rozmowy:

 

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content