Sygnał miłosierdzia

Sygnał Miłosierdzia

Sygnał Miłosierdzia. Z czym się Państwu kojarzy? Z pomaganiem? Z akcją charytatywną? Jakby się temu przyjrzeć, w sumie można to tak ująć. Ale Sygnał Miłosierdzia to inicjatywa, której głównym przedsięwzięciem jest koncert uwielbienia, który odbywa się w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie-Słupiec. W dzisiejszej audycji porozmawiamy o tegorocznej edycji koncertu z moimi gośćmi – Wojciechem Budniakiem, koordynatorem głównym wydarzenia, oraz Pauliną Król, koordynator artystyczną.

To, co wyróżnia Sygnał Miłosierdzia, to to, że jest to zupełnie darmowa inicjatywa, więc każdy może z niej skorzystać, w tym odbywających się przy niej warsztatów muzycznych.

Rozmawiamy oczywiście o tegorocznym koncercie odbywającym się z okazji Bożego Ciała, ale warto wiedzieć, że to wydarzenie w Rudzie-Słupcu odbywa się po raz piąty.

Być może niektórzy mogą się zastanawiać, czy są wystarczająco kompetentni muzycznie, by wziąć udział w warsztatach Sygnału Miłosierdzia, a potem wystąpić na koncercie finałowym. Wojciech Budniak i Paulina Król rozwiewają takie wątpliwości.

Dla tych jednak, którzy już się zdecydowali i chcieliby wziąć udział albo w warsztatach muzycznych, albo po prostu przyjechać na koncert, koordynatorzy podają wszystkie potrzebne informacje.

A na sam koniec zapytaliśmy, czy organizatorzy Sygnału Miłosierdzia myślą już o przyszłorocznych wydarzeniach.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content