Rodzinne popołudnie z RR! (ZDJĘCIA)

fot. AS/RR

Jak dobrze spędzić niedzielę? Pomysłów jest dużo, ale spotkanie z nami i rozmowy w studiu plenerowym to na pewno coś nietypowego. Tym razem program poprowadził Piotr Lipieta, którego odwiedzili wyjątkowi goście.

Pierwszymi gośćmi w naszym studiu plenerowym były Madzia i Maja – mikrofon wyzwolił w nich moc energii, którą postanowiły się z nami podzielić.

Janina i Mieczysław usłyszeli o tym, że będzie można spotkać się z nami na Ostrowie Tumskim i postanowili sprawdzić, jak wygląda nasza praca. Jakie wrażenia?

Kasia i Teodor przybyli do naszego studia prosto z… kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, gdzie zawarli sakrament małżeństwa! Jak przyznali, bardziej stresujący był dla nich wywiad w radiu. Szalonej Młodej Parze życzymy wszystkiego co najlepsze! 🙂

Justyna i Mikołaj podpowiedzieli nam, co zrobić w trakcie upałów. Ufff, przetrwamy najbliższe dni!

W studiu plenerowym gościliśmy dziś również Konrada i Ewę oraz Igora i Polę, którzy lubią rodzinne spacery i jazdę konną.

Krystyna z Ostrowem Tumskim jest silnie związana, m.in. za sprawą ks. Aleksandra Zienkiewicza "Wujka".

Jaki jest Wrocław? Piękny, rewelacyjny! Mówiły Grażyna i Ewa ze Szczecina.

Wszystkim, którzy dziś odwiedzili nasze studio plenerowe, bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Będziemy go baaardzo miło wspominać! Zapraszamy za tydzień, gramy na żywo od 16:00 do 19:00!


Galeria

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content