Radiowy Klub Seniora #158: Wrocławska Akademia Lokalnych Liderów

pixabay

Trwa nabór do Wrocławskiej Akademii Lokalnych Liderów. Warsztaty na 11 wrocławskich osiedlach poprowadzą szkoleniowcy ze Stowarzyszenia TuRazem oraz grupy Booster. O programie opowiedzą w Radiowym Klubie Seniora Małgorzata Braszka ze Stowarzyszenia TuRazem i Cezary Stańczyk z Wrocławskiej Akademii Lokalnych Liderów.

Udział w warsztatach Wrocławska Akademia Lokalnych Liderów jest bezpłatny. Grupy aktywnych mieszkańców otrzymają po 4 tys. zł na realizację projektów na swoich osiedlach. Przejdą także cykl 60 godzin szkoleń, które wzmocnią ich kompetencje jako liderów osiedlowych.

Udział można zgłosić wypełniając formularz na stronie organizatorów: wall.turazem.pl/osiedla. Warsztaty na każdym osiedlu będą trwały około 3 miesięcy. Są jeszcze wolne miejsca. Żeby wziąć udział nie trzeba spełniać żadnych specjalnych kryteriów. Wystarczy chęć do zrobienia czegoś dla lokalnej społeczności. Warsztaty przeznaczone są głównie dla dorosłych, ale powstanie też jedna grupa młodzieżowa. Projekt potrwa od lutego 2022 do grudnia 2023.

cz. 1

cz. 2

cz. 3

cz. 4

cz. 5

mat.pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content