Poseł Zalewska w „Porannym Gościu” …

fot. PJB/RR

Wczorajszy Newsweek powołując się na rozmowę z trzema osobami z władz Prawa i Sprawiedliwości spekuluje, że Jarosław Kaczyński ustąpi z funkcji prezesa po przegranych wyborach parlamentarnych.

Tak miał twierdzić Mariusz Kamiński z PiS, który zdecydowanie jednak zaprzecza tym informacjom i oskarża tygodnik o pisanie nieprawdy. Do tej sprawy odniósł się także Poranny Gość Radia Rodzina – Anna Zalewska posłanka PiS-u.

Posłanka Anna Zalewska skrytykowała expose premier Ewy Kopacz.

Powtarzane hasła, bez wskazywania w jaki sposób będą wdrażane w życie, populistyczne, bo najwcześniejsza data ich realizacji to rok 2016 – tak mówiła posłanka po zaprezentowaniu przez premier expose.

Zdaniem posłów opozycji nie ma najmniejszych szans na to, by do 2020 r. powstały zapowiedziane w wystąpieniu sejmowym Ewy Kopacz autostrady i drogi ekspresowe. W dzisiejszym wydaniu Gazety Polskiej Codziennie dziennik zajął się tym tematem. Ewa Kopacz obiecała w exposé, że do 2020 r. odda do użytku pełną sieć dróg ekspresowych i autostrad. Wymieniła przy tym autostrady A1, A2, i A4, a także ekspresówki: S3, S5, S6, S7, S8, S17. Gazeta sprawdziła to w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad jak wyglądają szanse na dotrzymanie obietnic. Jak się okazuje, niektóre z dróg, które wymieniła Ewa Kopacz, nie są ujęte w planie GDDKiA.

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY


Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content