#PORANNYGOSC: Piotr Janas o dzisiejszym …

fot. KP/RR

Od meczu z Włochami reprezentacja Polski rozpocznie swój udział w Lidze Narodów UEFA. Dzisiejsze spotkanie będzie debiutem w roli selekcjonera biało-czerwonych dla Jerzego Brzęczka, który na tym stanowisku zastąpił Adama Nawałkę.

 - Na pewno ma papiery na to, żeby być trenerem reprezentacji. Ma szanse się sprawdzić – mówił o Jerzym Brzęczku „Poranny Gość” Radia Rodzina Piotr Janas – dziennikarz Gazety Wrocławskiej.

Liga Narodów to nowa formuła rozgrywek. Polacy trafili do pierwszej dywizji i w grupie 3 zmierzą się z Włochami i Portugalią.

 Wczoraj reprezentacja Polski do lat 20 przegrała ze swoimi rówieśnikami z Włoch 0:3. Dziś powinno być lepiej – dodaje Piotr Janas.

Wśród powołanych możemy znaleźć wiele nowych twarzy. Rafał Pietrzak, Arkadiusz Reca – to nazwiska których u Adama Nawałki nie widzieliśmy.  Zdaniem naszego gościa nie powinniśmy jednak spodziewać się rewolucji w kadrze.

We włoskiej Serie A występuje 16 biało-czerwonych. Ten fakt może się okazać atutem naszej reprezentacji – dodaje Piotr Janas.

Początek meczu dziś o godzinie 20:45.


Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content