Niedzielne popołudnie z Radiem Rodzina! …

fot. Radio Rodzina

Trwają wakacje, a my tradycyjnie popołudniu graliśmy na żywo z Ostrowa Tumskiego. Przez trzy godziny dla wszystkich mieszkańców Wrocławia był dostępny Maciej Bierć, który przepytywał mieszkańców i turystów o ich spędzanie wolnego czasu.

Pierwsza zawitała do naszego studia pani Terasa z dziećmi, która opowiedziała o swoich planach wakacyjnych:

Następnie odwiedziły nas dwie panie – Ewelina i Małgorzata, które opowiedziały, o swoich wakacjach nad polskim morzem:

Kolejne spotkanie w studiu plenerowym, było bardzo energiczne, cztery panie i jeden pan, a właściwie to dzieci zdominowały całą rozmowę:

Jednym z miejsc, jakie odwiedzili podczas wakacji nasi słuchacze były Czechy. O wolnym czasie spędzonym u naszych południowych sąsiadów opowiedziała Monika, Adam oraz Franek i Michał:

Hania, Paweł i Marysia pierwszy raz odwiedzili Wrocław i od razu odwiedzili również nasze studio plenerowe na Ostrowie Tumskim. Czy miasto przypadło im do gustu?

Magdalena z córką Emilką mieszka we Wrocławiu. Niedzielne popołudnie spędziła aktywnie – na rowerze. Specjalnie do naszego studia plenerowego przyjechała ze Stabłowic:

Kolejny gość w naszym studiu to bardzo ciekawa osoba, pan Zbigniew był współzałożycielem liceum Salezjańskiego we Wrocławiu i przybliżył dla nas historię tej szkoły:

Ostatni nasi goście to fani gór. Niedawno wrócili z Gór Stołowych:

Dziękujemy naszym wszystkim gościom za odwiedzenie studia plenerowego Radia Rodzina. Przypominamy, że już za tydzień widzimy się o tej samej porze na Ostrowie Tumskim, będziemy grali na żywo od godziny 16:00 do 19:00!


Galeria

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content