Mężczyźni św. Józefa zapraszają na Eucharystię i Piknik Rodzinny

fot. Radio Rodzina

W sobotę 6 czerwca wspólnota Mężczyzn Św. Józefa organizuje Piknik Rodzinny na Ślęży. Punktem centralnym będzie Eucharystia sprawowana przez ks. Jakuba Bartczaka. Na wydarzenie zaprasza Jacek Pasturak.

Wspólnota we Wrocławiu obchodzi w tym roku swoje 10-ciolecie. W związku z jubileuszem zaplanowano kilkanaście wydarzeń.-Najbliższa sobota będzie okazją do wspólnego wejścia na górę Ślężę k. Sobótki – mówi członek wspólnoty Jacek Pasturak.

Dojazd do Sobótki i wejście na Ślężę we własnym zakresie. Każdy ma swoje tempo, inaczej przeżywa drogę do Boga. Można trzymać się za ręce, związać sznurkiem, wspierać jeden drugiego… Ważne, aby zdążyć dojść przed 12:00, bo wtedy w kościele pw. NMP w Sobótce (szczyt Ślęży) zacznie się Msza Święta.

Wyjazd poza miasto może dodać otuchy tym, którzy przez pandemię wiele tygodni spędzili w domach.

PROGRAM PIKNIKU 6 CZERWCA 2020
Sobota
06:00 – 12.00 przyjazd do Sobótki i wejście na Ślężę we własnym zakresie,
12:00 – Eucharystia,
13:00 – Piknik Rodzinny z grillem w miłym towarzystwie,
16.30 – Zakończenie i zejście w własnym zakresie.

Na co dzień Mężczyzni św. Józefa spotyka się w kościele pw. św. Piotra i Pawła przy ul. Katedralnej 4. Po wakacjach zaplanowane są m.in. rekolekcje z udziałem o. Ryszarda Kępiaka czy spotkanie z cyklu „24 godziny dla Pana”. Szczegóły na https://mezczyzniwewroclawiu.pl/

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY:

cz. 1.

cz. 2

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content