Kwarantanna a podróże – jak wytrwać w czterech ścianach?

fot. Bartek Dziwak

Gościem Poranka Radia Rodzina był Bartek Dziwak, podróżnik i bloger. Rozmawialiśmy o tym, jak wykorzystać czas kwarantanny na rozwijanie podróżniczych pasji – bez wychodzenia z domu!

Odwiedził już ponad 40 krajów i wciąż planuje następne wyprawy. Te, które już za nim, opisuje na blogu Bartekwpodróży.pl – przeczytacie tam zarówno o tym, co warto zobaczyć w Charkowie, Dubaju i Sarajewie, ale też np. o podróży pociagiem z Polski do Stambułu. O tej wyprawie Bartek Dziwak wspominał w rozmowie z Katarzyną Aszkiełowicz.

Poza planowaniem podróży i jeżdżeniem kursorem po Google Maps, wreszcie wziąłem się za mój parapet wstydu – za książki, które kupiłem (…), ale niekoniecznie miałem czas, by je poczytać.

Wymyśliłem też coś takiego jak impossible list – listę rzeczy niemożliwych. Jeżeli już z niej coś odhaczysz, masz obowiązek dopisać punkt dotyczący podobnej rzeczy, ale level wyżej. Jeżeli przebiegłaś półmaraton, teraz czas na maraton! To jest lista, która nie skończy się nigdy. Umrzesz, a ta lista nadal nie będzie zrealizowana!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content