Jacek Sutryk: Nie zrezygnuję z mediów społecznościowych

fot. PJB

– Chciałbym, aby Wrocławskie Centrum Sportu było nowym domem dla młodych zawodniczek i zawodników trenujących w akademii Śląska Wrocław, a tym samym miejscem spotkań wrocławian – mówi na naszej antenie Jacek Sutryk – prezydent Wrocławia. Z prezydentem rozmawialiśmy także o blokowaniu internautów, Nowym Ładzie, wyborach do Rad Osiedli, Marszu Równości, relacji z Kolejami Dolnośląskimi czy szczepieniach.

11 boisk piłkarskich, w tym jedno zadaszone, Szkoła Mistrzostwa Sportowego z internatem, skate park, siłownia, place zabaw, boiska do siatkówki i koszykówki, a także tereny rekreacyjne dla mieszkańców – to elementy Wrocławskiego Centrum Sportu.

– To będzie najlepsza akademia w tej części Europy – zapewnia prezydent Jacek Sutryk.

Kompleks ma powstać w zachodniej części miasta, w okolicy Stadionu Wrocław, przy zbiegu ul. Żernickiej i projektowanej al. Architektów. Zajmie powierzchnię 23,67 hektara.

Emocje budzą prowadzone przez gospodarza Wrocławia w mediach społecznościowych profile. Jacek Sutryk zaznacza, że publikuje informacje, by skutecznie dotrzeć do mieszkańców. Zapewnił także, że nie zrezygnuje z tej formy przekazu.

POSŁUCHAJ:

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content