Dariusz Sztylka w #PORANNYGOSC o …

fot. Radio Rodzina

Po zimowej przerwie drużyna Śląska Wrocław przegrała dwa spotkania z rzędu. Najpierw na wyjeździe z Cracovią (2:1), następnie w Warszawie z Legią (4:1). Po drugiej porażce został zwolniony trener Jan Urban, a na jego miejsce przyszedł Tadeusz Pawłowski. Zmienił się także dyrektor sportowy Śląska Wrocław, został nim trener rezerw Dariusz Sztylka.

Zapytaliśmy Porannego Gościa Radia Rodzina – Dariusza Sztylkę, o pomysł na rozwój Śląska Wrocław.

Większość udziałów Śląska Wrocław należy do miasta. Kandydat na prezydenta Wrocławia – Jerzy Michalak uważa, że piłkarze grają za słabo i najlepiej byłoby sprzedać drużynę. Poprosiliśmy o komentarz do tej sprawy.

Już tylko do dzisiaj otwarte jest okienko transferowe, kolejne okienko już w lipcu. Zapytaliśmy dyrektora Sztylkę, czy drużyna w najbliższej przyszłości planuje wzmocnienia.

Dzisiaj o godzinie 20:30 zawodnicy Śląska Wrocław zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań. Jak podkreśla Dariusz Sztylka – ten mecz nie będzie należał do łatwych.

Czego można życzyć drużynie i kibicom na najbliższy czas?

– Sukcesem na koniec sezonu dla Śląska Wrocław będzie znalezienie się w najlepszej ósemce rozgrywek. Ten cel z każdym meczem nam się oddala, ale wciąż jest realny – podkreśla dyrektor sportowy Dariusz Sztylka.

POSŁUCHAJ:

Prowadził Mateusz Cieniawski.


Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content