Betlejem Wrocławskie [ZAPOWIEDŹ]

fot. Radio Rodzina

13 polskich miast, a na scenie ponad 30 artystów tak zapowiada się Betlejem Wrocławskie, czyli największa w Polsce charytatywna trasa koncertowa, której część odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska.

Artyści z różnych stron świata zaprezentują kolędy w Hali Orbita. Usłyszmy bożonarodzeniowe utwory z Polski, Armenii, kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, z krajów arabskich, baskijskie, cejlońskie, ukraińskie, hebrajskie, a nawet etiopskie czy te stworzone przez kanadyjskich Indian.

W polskich wersjach językowych i nowych, współczesnych aranżacja.

Mówi Dana Vynnytska – jedna z artystek wydarzenia.

Nie zabraknie okazji do wspólnego świętowania, zaznacza artystka.

Wystąpią:

Kamil Bednarek, Bovska, Grażyna Łobaszewska, Dawid Kwiatkowski,Józef Broda, Adam Krylik, Antonina Krzysztoń, Mate.O, Agnieszka Musiał, Dana Vynnytska - Ukrainka z Lwowa, Yazeed Sakhnini - Arab z Nazaretu, Adeb Chamoun - perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak - Żyd z Jerozolimy, słynna Kapela Maliszów, światowej sławyAtom String Quartet, Fanfara Moldova - bułgarsko-rumuńska orkiestra dętą oraz międzynarodowy zespół muzyczny pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

POSŁUCHAJ:

cz. 1

cz. 2

Tegorocznej trasie koncertowej towarzyszy ALBUM „JAK W BETLEJEM. Live"

Poprzednie dwie edycje trasy Betlejem w Polsce obejrzało aż 126 000 widzów!

Dochód z trasy jest przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących. Wydarzenie odbędzie się 29 grudnia o godz. 18.00 w Hali Orbita.

Więcej na: www.betlejemwpolsce.pl'


Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content