Jednym głosem – Muzycy dla Ukrainy

fot. Facebook Stowarzyszenia MK

W odpowiedzi na wydarzenia w Ukrainie, Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „Mosty Kultury” we współpracy m.in. z Ośrodkiem Działań Społeczno-Kulturalnych „Piast” uruchamia oficjalną zbiórkę funduszy dla uchodźców, którzy uciekając przed wojną znaleźli schronienie we Wrocławiu.

I chociaż wydarzeń, koncertów charytatywnych czy organizujących wszelkie zbiórki jest teraz naprawdę wiele, to ta jednak wyróżnia się, o czym opowiada Aldona Bartnik, prezeska Stowarzyszenia Mosty Kultury.

Jakim hasłem jest opatrzony koncert i kto m.in. wystąpi?

Pani Prezes podała wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące wydarzenia. Jak się okazuje, na koncert będzie można się wybrać wirtualnie, z perspektywy naszych domów, jeśli nie będziemy mieć możliwości uczestniczyć na żywo.

Koncert jest oczywiście połączony ze zrzutką pieniędzy. Co jednak istotne, cel jest odpowiedzią na myślenie długofalowe, związane z przyszłością Ukrainców i Ukrainek w Polsce.

Podsumowując, jest to pewna misja zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Mosty Kultury. Misja łączenia narodów.

Na sam koniec Aldona Bartnik zdradziła, jakich utworów, jakiej muzyki możemy się spodziewać.

Cała rozmową z prezeską Stowarzyszenia Inicjatyw Artystycznych „Mosty Kultury” Aldoną Bartnik będzie do wysłuchania w piątek (11.03) po godzinie 10.

https://zrzutka.pl/dziecizukrainy

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content