Koncert charytatywny SOLIDARNI Z UKRAINĄ

mat.pras.

Chór Cantiamo Tutto pod dyrekcją Sebastiana Sikory pragnie zaprosić wszystkich na charytatywny koncert, połączony ze zbiórką datków na pomoc Ukrainie. Jak nawołują muzycy, zachowajmy optymizm, pogodę ducha i wspieramy się nawzajem. Życzliwość, uśmiech, wyrozumiałość nabierają teraz ogromnego znaczenia!

Wielu z nas włącza się w działania pomocowe, aby wesprzeć naszych ukraińskich przyjaciół. Każdy z nas może zrobić choćby jedną małą rzecz, by przynieść ulgę cierpiącym uchodźcom czy w jakiś inny sposób pomóc obrońcom Ukrainy. Gorąco w to wierzymy, że nawet jeden mały gest może sprawić, że świat stanie się lepszy i piękniejszy. Dzięki tej wierze zrodziła się inicjatywa zorganizowania charytatywnego koncertu 12 marca, w sobotę o godz. 17.00 w Katedrze Greckokatolickiej św. Wincentego i św. Jakuba we Wrocławiu, na pl. Nankiera 15.

Wystąpi dla Państwa Chór Cantiamo Tutto pod batutą Sebastiana Sikory, na pianinie zagra Michał Olejnik, na perkusji rytm będzie wybijać Maciej Bortkiewicz, a na basie zaprezentuje się Jacek Gajek.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content