„Otwórz się na miłość” – dzień otwarty w EKOSTRAŻY

Fot. FB Ekostraży

Ekostraż, jeszcze w duchu przeżywanych walentynek, zaprasza wszystkich, którzy kochają zwierzęta i chcieliby jedno z nich przygarnąć i okazać mu czułość, na dni otwarte 27 lutego. W końcu miłość nie jedno ma imię!

Tegoroczne hasło brzmi „Otwórz się na miłość”. Z jednej strony to apel do wszystkich tych, którzy myślą o adopcji psa lub kota, a może nawet tak bardzo kochają zwierzęta, że chcieliby zostać wolontariuszami Ekostraży, a z drugiej strony jest to wezwanie do osób, które z różnych względów jeszcze się nie zdecydowały lub po prostu się wahają.

27 lutego organizacja zaprasza wszystkich tych, którzy chcą poznać wszystkie zwierzęta, które czekają w azylu Ekostraży na domy stałe lub tymczasowe, do czego zachęca Katarzyna Szakowska, rzeczniczka prasowa stowarzyszenia.

To idealna okazja, żeby podpatrzeć, jak wolontariusze z Ekostraży działają, jak pomagają poszczególnym zwierzętom. Mało tego, każdy może się przyłączyć, do czego zachęca nasza rozmówczyni.

Więcej informacji można uzyskać na fb Ekostraży: https://pl-pl.facebook.com/EKOSTRAZ/about

oraz na ich stronie internetowej, gdzie można uzyskać informacje, jak interweniować w sprawie pokrzywdzonego zwierzęcia: https://ekostraz.pl/portal/kontakt.

fot. Facebook ekostraży

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content