Kilka ciekawych licytacji z Wrocławia w ramach WOŚP

wosp.org.pl

Wiele instytucji włącza się, jak co roku w licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród wielu różnych aukcji znaleźliśmy kilka ciekawych pochodzących z Wrocławia.

W 30. finał WOŚP włącza się gitarowy rekord świata oferując zagranie 1 maja na głównej scenie Rekordu! Dodatkowo 30 stycznia na wrocławskim Rynku podczas finału WOŚP, specjalna Gitarowa Strefa zainauguruje przygotowania do jubileuszowej 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata. W niedzielę na małych i dużych gitarzystów czekają liczne atrakcje, w tym warsztaty z Leszkiem Cichońskim i gitarowe karaoke.

Czekamy na informacje organizatora ws. licytacji.

Swoje pieniądze na WOŚP można również przekazać poprzez indyjskiego krasnala. Wystarczy, że znajdzie się jego figurkę na rogu ulic Kuźniczej i Wita Stwosza. Już 30 stycznia, w dniu gdy zagra tegoroczny finał, obok krasnala stanie tabliczka z kodem QR i informacją, jak można pomóc. Wszystko wyjaśni się gdy telefonem komórkowym zeskanujemy wspomniany kod. Wtedy otrzymamy dokładne informacje, jak należy wpłacić pieniądze. Przelewu dokonamy online w ciągu kilku minut. Można również użyć linku na stronie organizatora.

W finał włączył się również prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Prezydent oferuje wspólne smażenie kotletów, mecz tenisa, czy też warsztaty kulinarne.

Wspólne robienie kotletów mielonych: https://allegro.pl/oferta/kotlety-mielone-wykonane-przez-jacka-sutryka-11711919582?fbclid=IwAR1K47jCuD2duCH04qrUk8xDwVyMMdjFNeWnwsVfGm78LVz9ES2SLN5nKMg

Mecz tenisa: https://allegro.pl/oferta/mecz-tenisa-z-jackiem-sutrykiem-11712103847?fbclid=IwAR35Znz4rhx5yJc_bjUMKzRtaZySmewTO8G41m-B2grH525lkWVkh6v2T_A

Warsztaty kulinarne: https://allegro.pl/oferta/warsztaty-kulinarne-z-jackiem-sutrykiem-11712319849?fbclid=IwAR2MvhdNZZc5JoO0iriMYzsSm42UH8xXEMQlt1N7FwTHcpqdm0D4PrVvLmo

Kolejny wątek samorządowy we Wrocławiu to możliwość spędzenia dnia z Przewodniczącym Rady Miejskiej Wrocławia – Sergiuszem Kmiecikiem. Zwycięzca będzie miał możliwość m. in. wejść do pomieszczeń, w których obraduje Rada Miejska Wrocławia, a podczas wycieczki pozna Stary Ratusz (jeden z najlepiej zachowanych historycznych ratuszy w Polsce).

Aukcja dostępna jest tutaj: https://allegro.pl/oferta/dzien-z-przewodniczacym-rady-miejskiej-wroclawia-11718279707?bi_s=landing_internal&bi_c=wosp2020_wyjatkowe_chwile&bi_m=offers_list&

Jedną z niebanalnych licytacji na pewno jest Paszport Wrocławski, jak informują organizatorzy aukcji: „Paszport Wrocławski jest inicjatywą, która zrodziła się na podstawie projektu Dnia Paszportów realizowanego we Wrocławiu od 2018 roku. Pomysłodawcą idei jest Konsulat Honorowy Indii, który wraz z Miastem Wrocław i innymi zaprzyjaźnionymi konsulatami, połączyli siły, aby stworzyć wydarzenie wyjątkowe – dzień zadedykowany Dzieciom, podczas którego każde z nich będzie miało okazję zapoznać się z kulturami państw całego Świata”.

Organizatorzy oferują w formie fizycznej „Paszport Wrocławski”. Jest to kilkuczęściowe ceramiczne dzieło ze złotym wykończeniem, które zostało wykonane na podobieństwo księgi, której okładkę zdobi reprodukcja znanego obrazu Tycjana – „Anioł ze wstęgą”.

Link: https://allegro.pl/oferta/unikatowy-paszport-wroclawski-11713612379?fbclid=IwAR0yhlZSOMVXpYOAa1hd8L04kIp4gNu6zclYl58_MCWNIDhFKFCgzmNE-4A

W 30. finał WOŚP włączyło się także wrocławskie MPK oferując tramwaj oraz legendarny żółty szalik prezesa.

Mówił prezes MPK – Krzysztof Balawejder.

Licytacja tramwaju: https://allegro.pl/oferta/wroclawski-kultowy-tramwaj-od-mpk-wroclaw-11694364025

Żółty szalik: https://allegro.pl/oferta/zolty-szalik-krzysztofa-balawejdera-szefa-mpk-11712235416

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Główne hasło tegorocznej edycji to: zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content