AquaFerie we wrocławskim Aquaparku – ruszyły zapisy!

mat. pras. Aquapark Wrocław

Z myślą o wszystkich najmłodszych miłośnikach sportu, zabawy, aktywności i niesamowitych przygód i wyzwań – Aquapark Wrocław przygotował doskonałą alternatywę dla wrocławskich półkolonii. AquaFerie to dwa tygodnie aktywności, podczas której dzieci wcielą się w rolę prawdziwych odkrywców!

Młody pirat, płynący przez otchłanie oceanu? Surfer, próbujący swoich sił na morskich falach? Czy może przyszły nurek, poznający głębiny? W każdą z tych postaci dziecko będzie mogło się wcielić.

Przygotowane przez wrocławski Aquapark zajęcia sportowe dla dzieci to wyjątkowa okazja, by poznać nowych przyjaciół i zaszczepić w każdym z uczestników nietuzinkowe pasje. AquaFerie to wiele dni pełnych emocji, wrażeń i doznań, po których Twoje dziecko pokocha ferie w mieście!

Zajęcia zimowe dla dzieci rozpoczną się już 31.01.2022 roku, od początku zapewniając maksimum bezpiecznej rozrywki. Nad wszystkim będzie czuwał zespół doświadczonych animatorów, który dzieli się swoją pasją i czeka na dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Dzieciom zapewniona zostanie opieka animatorów od godziny 8.00 do 17.00 przez 5 dni w tygodniu, prowadząc w tym czasie różnorodne zajęcia ogólnorozwojowe – oczywiście dostosowując ich poziom do wieku i umiejętności uczestników. Nie zabraknie lekcji pływania i nurkowania oraz trzech smacznych posiłków. Z kolei dla chętnych będzie również możliwość ubiegania się o kartę pływacką.

Koszt pięciodniowego turnusu dla jednego dziecka to 729 zł (w cenie wliczone jest wyżywienie), z kolei koszt jednodniowego pobytu to 159 zł (w cenie również wliczone jest wyżywienie: II śniadanie, obiad i podwieczorek).
Szczegóły dostępne na stronie: https://aquapark.wroc.pl/pl/aqua-ferie-2022

mat. pras. Aquapark Wrocław

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content