Koncert w Czasoprzestrzeni – pomóż osobom z niepełnosprawnością

fot. Radio Rodzina

Fundacja Eudajmonia od lat wspiera osoby z niepełnosprawnością i zagrożone wykluczeniem z Dolnego Śląska. W czwartek 13 stycznia od godz. 17:00 pracownicy i podopieczni zaprezentują we Wrocławiu swoje muzyczne talenty podczas Koncertu Noworocznego. Wydarzeniu będzie towarzyszyć charytatywna zbiórka.

Fundacja Eudajmonia działa na Dolnym Śląsku od 2007 roku. Główne biuro mieści się w Polkowicach. Do dyspozycji mieszkańców są trenerzy i terapeuci również we Wrocławiu, Środzie Śląskiej, Przemkowie, Świdnicy czy Legnicy.

-Koncert Noworoczny promuje przede wszystkim Kulturę Bez Barier. Nie tylko od strony dostępności na widowni, ale również na scenie. – tłumaczy Aleksandra Hnat, trener pracy związana z Fundacją.

Fundacja Eudajmonia posiada status organizacji pożytku publicznego. Aleksandra Hnat zachęca, by przekazać jej 1% podatku.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią miejsca w trybie stacjonarnym są ograniczone i organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację, której można dokonać mailowo: n.pulawska@eudajmonia.pl oraz na stronie https://pl-pl.facebook.com/fundacjaeudajmonia/

Koncert będzie prowadzony w dwóch formach: stacjonarnie we Wrocławiu w Czasoprzestrzeni przy ul. Tramwajowej 1, a także będzie transmitowany online na Facebooku.

POSŁUCHAJ:

O działalności Fundacji Eudajmonia rozmawiamy z Aleksandrą Hnat.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content