Dziś we Wrocławiu nie załatwimy sprawy urzędowej

Zdjęcie poglądowe

Urząd Miejski Wrocławia 7 stycznia jest nieczynny.

W sobotę 15 stycznia dodatkowo będzie czynne Centrum Obsługi Mieszkańców przy ul. G. Zapolskiej. W godzinach od 8:00 do 13:00 mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy w zakresie rejestracji pojazdów, praw jazdy, meldunków oraz dowodów osobistych. W soboty nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja wizyty.

  • Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta – dni wolne od pracy piątek 7 stycznia (w zamian za święto przypadające w sobotę 1 stycznia).
  • Ekosystem – SZOP, PSZOK i biura 7 stycznia 2022 – PSZOK-i, biura, infolinia nieczynne, 8 stycznia – PSZOK ptzy ul. Janowskiej nieczynny.
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych – 7 stycznia 2022 r. nieczynne będą sale obsługi klientów w placówkach ZUS. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej.
  • Narodowy Fundusz Zdrowia – w piątek, 7 stycznia, Centrala, oddziały wojewódzkie i delegatury NFZ, w tym sale obsługi klientów, będą nieczynne. Można skorzystać z Telefonicznej Informacji Pacjenta. 800 190 590 to bezpłatny, ogólnopolski numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia. Konsultanci są dostępni przez całą dobę, nawet w święta i dni wolne od pracy

    Przypominamy, że w dni robocze większość spraw urzędowych można załatwić zdalnie – za pośrednictwem ePUAP, telefonicznie lub tradycyjną pocztą. Szczegóły na stronie: www.wroclaw.pl/portal/co-i-jak-zalatwic-w-urzedzie-zdalnie

Mat. pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content