Zimowe półkolonie w Hali Stulecia

Fot. Hala Stulecia / mat. pras.

W ferie każdy marzy o śnieżnych zabawach, ale gdzie szukać białego puchu, jeżeli zabraknie go we Wrocławiu? A może by tak wybrać się w podróż do odległej Skandynawii śladami Wikingów i przy okazji nauczyć się budować drakkary? Uwaga, odjazd ze stacji Hala Stulecia już 31 stycznia.

Ferie dla województwa dolnośląskiego przypadają od 31 stycznia do 13 lutego. Hala Stulecia we Wrocławiu przygotowała propozycję dla najmłodszych. Mówi Anna Worsztynowicz.

-Na uczestników czekają nie tylko warsztaty architektoniczne, ale również zajęcia z goglami wirtualnej rzeczywistości – dodaje Edyta Leszczyńska, kierownik zespołu ds. edukacji i turystyki.

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-17:00. Pierwszy turnus – Śladami Wikingów zaplanowano od 31.01. do 4.02.2022 r., drugi – Zamkowe arcydziełka odbędzie się w dniach 7-11.01.2022 r. Warsztaty adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat.

Hala Stulecia w ramach opłaty zapewnia ubezpieczenie NWW oraz pełne wyżywienie w postaci 3 posiłków, które można dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka. Koszt udziału to 720 zł/os. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie halastulecia.pl.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content