Aleksandra Mroczko o 100 dniach szczęścia i praktyce wdzięczności

fot. Radio Rodzina

Wraz z Nowym Rokiem wielu z nas podejmuje postanowienia. Wśród najczęściej spotykanych są: przejście na dietę, zapisanie się na siłownię, rzucenie palenia. Wrocławska psycholożka, autorka „Pudełka dla Par” proponuje, by w ramach wyzwania od 1 stycznia przez ponad trzy miesiące budować razem z nią dobre nawyki.

#100DniSzczęścia to pomysł, który w 2013 roku pojawił się na platformie TEDx w Zurychu. Od tamtego czasu idea dotarła do wielu miejsc na świecie, również do Polski.

-Stąd idea, by dotrzeć do słuchaczy i zaprosić ich do bezpłatnego wyzwania – mówi psycholog i coach biznesu Aleksandra Mroczko.

Dlaczego warto praktykować wdzięczność? Bo dzięki niej uczymy się nazywać emocje, wyrażać to co trudne, akceptować kryzysy i czerpać z nich lekcje.

Startujemy 1 stycznia. Zadania będą polegać m.in. na zapisywaniu lub robieniu zdjęcia temu, za co czujemy się wdzięczni. Uczestnicy otrzymują maile z rozważaniami i dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na wypadek spadku motywacji.

Zapisy poprzez maila na stronie: https://aleksandramroczko.pl/produkt/100dniszczescia-praktyka-wdziecznosci/ Całość jest bezpłatna i ma na celu zbudowanie lepszego kontaktu z samym sobą i otoczeniem.

*Można odwdzięczyć się charytatywnie. Datki w ramach wyzwania zostaną przekazane Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu – opiekującej się pacjentami oraz rodzicami przebywającymi na oddziałach szpitalnych i w hospicjach.

POSŁUCHAJ WYWIADU:

Zob. też:

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content