Zdrowe święta. Warsztaty u karmelitów bosych

Fot. mat. pras.

Jak przygotować się duchowo do świąt? Odbyć dobrą spowiedź, przebaczyć, zaznać wdzięczności? Wykład na ten temat wygłosi w piątek 10 grudnia o. Antoni Rachmajda ocd. W sobotę i niedzielę w parafii pw. Opieki św. Józefa we Wrocławiu czekają nas kulinarne warsztaty oraz prozdrowotny kiermasz Bożonarodzeniowy.

Najbliższe spotkania w klasztorze karmelitów to propozycja Instytutu Duchowości Karmel. O. Antoni Rachmajda ocd opowie o ważnym aspekcie, jakim jest duchowe przygotowanie do Świąt.

Następny dzień (sobota 11 grudnia) poświęcony będzie kuchni i przyprawom św. Hildegardy. Trwają zapisy na spotkanie z dietetyczką, która pomoże dobrać właściwą dietę, a popołudniu uczestnicy będą piec świąteczne pierniki.

Niedziela to z kolei tradycyjny Kiermasz Świąteczny. Ojcowie przygotowują np. mieszanki ziołowe na odporność, naturalne kosmetyki czy sadzonki roślin (geranium, aloes pasiasty, żyworódka).

Kiermasz odbędzie się na „Okrąglaku” w parafii karmelitów od godz. 7:00 do 14:00. Popołudniu, jeśli pogoda pozwoli, planowane są warsztaty terenowe w Pierwoszowie i zbieranie korzonków. Więcej informacji i zapisy: Karmelici Bosi, ul. Ołbińska 1 Wrocław oraz e-mail: idk.wroclaw@gmail.com

Rozmowa z ojcem Antonim Rachmajdą ocd dziś po godz. 13:10 w audycji „Dziś w Kościele”.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content