Przed nami 29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

fot. Radio Rodzina

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wracają Wrocławskie Targi Dobrych Książek – największe literackie święto w stolicy Dolnego Śląska. Ponad 100 wydawców z całej Polski, premiery, promocje i okazje do zdobycia autografów. Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend 2-5 grudnia w Hali Stulecia.

Wrocławskie Targi Dobrych Książek to jedna z najstarszych i największych tego typu imprez w Polsce. Stanowi jednocześnie literackie podsumowanie roku.

Mówi dyrektor targów, Anna Morawiecka z Wrocławskiego Domu Literatury.

W tym roku autorzy nie będą podpisywać książek przy stoiskach wydawnictw, lecz w wyznaczonych strefach. Wszystko po to, by zachować zasady bezpieczeństwa.

Na Wrocławskich Targach Dobrych Książek pojawią się m.in.: perełki wydawnicze dla dzieci i młodzieży, warsztaty komiksowe, książki o smakach Dolnego Śląska czy premiera przewodnika literackiego i korespondencji między Czesławem Miłoszem a Tadeuszem Różewiczem.

Mówiła Anna Morawiecka z Wrocławskiego Domu Literatury. Wszelkie zmiany w programie będą na bieżąco zamieszczane na stronie organizatora.

Na rozmowę o Wrocławskich Targach Dobrych Książek i towarzyszących im wydarzeniach zapraszamy na antenę Radia Rodzina w środę 1 grudnia po godz. 10:15.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content